مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید و فروش انواع رول های حرارتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع رول های حرارتیخرید با کیفیت رول های کاغذ حرارتیانواع رول های حرارتیتهیه ی انواع رول های حرارتی و با ارزان ترین قیمتویژگی های رول های حرارتی و قیمت آن ها
انواع رول های حرارتی

این محصولات در همه ی هایپر مارکت ها ، رستوران ها ، آزمایشگاه ها ، ATM ها و خیلی موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. خرید و فروش انواع رول های حرارتی در این مجموعه با کیفیتی ایده آل در اختیار شما می گذاریم .

انواع رول های حرارتی

خرید با کیفیت رول های کاغذ حرارتی

پیشرفت فناوری در همه ی زاویه ها منجر شده تا این روز ها کمتر کسی با پول نقد خریدش انجام دهد و یا همه ی تراوز های فروشگاهی دیجیتالی شده و فاکتور می دهند . همه ی این دستگاه ها مثل پوز ، احتیاج به این رول دارند .

کاغذ رول حرارتی در واقع همان کاغذی است که موقع گرفتن رسید ، اطلاعات خریدتان روی آن چاپ می شود . به همین خاطر تهیه ی رول کاغذ حرارتی جزء واجبات هر فروشگاه ، بانک و خیلی از مغازه های معمولی شده است .

صندوق های فروشگاهی ، فیش ترازو های دیجیتال از جمله استفاده کنندگان این نوع رول کاغذی است . چگونگی کار هم به این صورت است که این کاغذ ها به حرارت حساس است .

فیش پرینترها اطلاعات خرید ها را با گرما روی کاغذ ثبت می کنند . اگر قرار بود برای هر خرید ، رسید بنویسند، هم از نظر مقدار کاغذ و هم صرف زمان ، نسبت به رول های کاغذ ، مصرف بالا می رفت ؛ پس خرید رول حرارتی به صرفه است .

در کشور مان ؛ دو اندازه رول حرارتی بیشترین استفاده را دارند :

  • 8 سانتی متری
  • 25 سانتی متری

انواع رول های حرارتی

تهیه ی انواع رول های حرارتی و با ارزان ترین قیمت

در این مجموعه شما عزیزان می توانید با انواع گوناگون و خاصیت های این نوع کالا آشنا شوید و در صورت تمایل با کمپانی ها همکاری کنید تا لذت خرید آسان ، آسوده را تجربه کنید . با توجه به مرغوبیت این رول در بحث صادرات هم امکان فعالیت هست .

ویژگی های رول های حرارتی و قیمت آن ها

رول حرارتی یکی از پر استفاده ترین وسیله های چاپ در سیستم های امروزی است . که از راه انتقال حرارت وگرما از هد بر روی این کاغذ ها نوشته می شود . این مدل از چاپ تغییرات زیادی را در صنعت چاپ ایجاد کرد . توجه کنید که هر کاغذی از این مدل چاپ بهره مند نیست و باید کاغذی به کار رود که در مقابل گرمای هد از خود واکنش بدهد .

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.