مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریدار برچسب حرارتی ترازو 40*50

آنچه در این مقاله می خوانید...

برچسب حرارتی ترازو 40*50برچسب حرارتی ترازوانواع برچسب حرارتی40*50را نام ببرید:برچسب حرارتی ترازوویژگی برچسب حرارتی ترازو
برچسب حرارتی ترازو

برچسب حرارتی ترازو یکی از انواع لیبل است که در اندازه های مختلفی عرضه می شود. نمونه استاندارد آن 40*50 بوده که مورد استقبال بسیاری از خریداران این محصول قرار گرفته است.

برچسب حرارتی ترازو

برچسب حرارتی ترازو 40*50

برچسب های حرارتی از نظر ظاهر شباهت زیادی به نوع کاغذی آن دارد برای اینکه بتوان این دو را از هم تشخیص بدهیم میتوانیم با وسیله ای تیز روی لیبل حرارتی را خراش دهیم که با این کار خط سیاه بر روی لیبل ایجاد می شود.
این محصول جنسی کاغذی فرم دارد آیا می دانید برای چه نام آن را حرارتی گذاشته اند؟
به دلیل اینکه این محصول به حرارت حساس است همین حساس بودن باعث می شود مانند سایر برچسب ها نیاز به ریبون در هنگام چاپ نداشته باشد.

برچسب حرارتی ترازو

انواع برچسب حرارتی40*50را نام ببرید:

با توجه به مطالب داخل اینترنت سایز 40*50 بهترین نوع و استانداردترین سایز در بین سایز های دیگر لیبل ها است و بیشتر برچسب ها باهمین سایز تولید میشوند انواع برچسب حرارتی  عبارتند از:

  • برچسب حرارتی معمولی(عادی)
  • برچسب حرارتیremove lable
  • برچسب حرارتیwaterproof

برچسب حرارتی هنگام مواجه با رطوبت و آب مقاومت خوبی نسبت به دیگر لیبل ای حرارتی دارد نوع نرمال آن در برابر گرما،نور مستقیم و حرارت آسیب پذیر هستند و باعث تغییر رنگ و ناخوانا بودن اطلاعات می شود این نوع برچسب ها از چاپگر حرارتی برای چاپ استفاده می کند البته با چاپ شدن روی این ترمال ها ماندگاری پایین تری نسبت به ریبون ها دارد.

برچسب حرارتی ترازو

ویژگی برچسب حرارتی ترازو

  • نسبت به ریبون ها مقرون به صرفه تر هستند
  • دربرابر گرما مقاومت خوبی دارند
  • بیشتر در صندوق ها،دستگاه فکس،عابربانک و… مورد استفاده قرار می گیرند
  • برای استفاده در زمان های کوتاه بسیار مفید است
  • کیت نوشتاری بر روی آن بسیار مناسب است

بیشترین استفاده ای که از این برچسب می شود در حمل و مقل دریایی و هوایی است.
همچنین با توجه به مطالب بالا معلوم میشود این نوع لیبل ها بیشتر در فروشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد زیرا در فروشگاه ها خیلی زود به زود مشتری می آید بنابر این استفاده از این قیمت ها بسیار مناسب و همچنین بدلیل کیفیتی که دارند بیشتر از یک بار مورد استفاده نمیباشند.
پس از این لیبل انتظار کیفیت بالا را نداشته باشید معمولا مشتریان نیز که بدنبال قیمت پایینند از این برچسب حرارتی استفاده می کنند.
البته این محصول با اینکه کیفیت بسیار بالایی ندارد اما به خاطر مقرون به صرفه بودن وسرعت بالا در چاپ از بهترین های فروشگاه های مواد غذایی است.

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.