مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت خرید لیبل کاغذی ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

لیبل کاغذی ارزانلیبل چیست؟لیبل کاغذی ارزانمواد بکار رفته در چاپ لیبللیبل کاغذی ارزانآخرین قیمت خرید لیبل کاغذی ارزان
لیبل کاغذی ارزان

از ویژگی های لیبل کاغذی ارزان بودن است که آن را به پرفروش ترین برچسب ها تبدیل کرده است. آخرین قیمت خرید این محصول بستگی به تولیدی های این محصول دارد.

لیبل کاغذی ارزان

لیبل چیست؟

لیبل کاری تخصصی است. همان برچسبی است که روی کالا نصب می شوند و ویژگی آن انتقال اطلاعات از تولید کننده به مصرف کننده است. چاپ لیبل دیجیتالی است. ارزان ترین و پرکاربردترین انواع لیبل، لیبل کاغذی است. لیبلی که سطح پشت چسب دار آن ماهیت کاغذی دارد به لیبل کاغذی معروف است.
این مدل لیبل انواع و رنگ های مختلفی دارد. تمامی کسب و کارها و تجارت ها به این محصول برای نشان دادن نام و اطلاعات خود روی جعبه های کالاهای خود نیاز دارند.

لیبل کاغذی ارزان

مواد بکار رفته در چاپ لیبل

مواد استفاده شده در چاپ لیبل بسیار مهم است. هر مواد خصوصیات و کار منحصر به فرد خود را انجام می دهد واز آن ها در تولید چاپ این محصول میتوان استفاده کرد.

  • کاغذ روکش گلاسه: یک نوع روکش جدا از خود کاغذ و سطح ان صاف است. نمای براق و زیبای جوهر و نوشته های روی این مدل کاغذ به بدلیل قابلیت صیقلی این کاغذ دارد. این مدل لیبل در مقابل رطوبت و پاره شدن بسیار مستکحم است و به همین دلیل مورد استفاده بر روی بطری نوشیدنی هاست.
  • کاغذ بدون روکش: این ماده به دلیل نداشتن روکش صاف و صیقلی نیست. در این نوع لیبل انواع و اقسام مواد را با هم ترکیب می کنند تا روکش مورد نظر به دست آید. این محصول در چاپ لیبل نوشیدنی ها کاربرد دارد.
  • کاغذ روکش با استفاده از دستگاه: در این مدل، روکش را با استفاده از دستگاه به روی کاغذ قرار می دهند. این مدل لیبل استحکام و کیفیت بالایی ندارند.
  • متریال حرارتی: از ویژگی های این نوع لیبل این است که به تولیدکننده اجازه می دهد تا مشخصات و اطلاعات کالای خود از قیمت گرفته تا تاریخ تولید و انقضا و .. را روی لیبل چاپ کند.
  • متریال ترکیبی: متریال های بکاررفته بر پایه مواد فیلم سفید یا روشن هستند که شامل PP، PO، PE، يا PVC می باشد. این مدل هم صیقلی است و هم در برابر رطوبت و مواد شیمیایی بسیار مستحکم استو نوشته های این مدل لیبل نیز بسیار زیبا و جلوه روشنی دارند.

لیبل کاغذی ارزان

آخرین قیمت خرید لیبل کاغذی ارزان

آخرین قیمت این محصول را هم میتوان با تماس یا مراجعه به شرکت های چاپ و هم از طریق سایت های اینترنتی تخصصی در این زمینه بدست آورد.

.......

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه …. شما را به خرید بهترین محصولات …. دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.